تجهیزات آزمایشگاهی


تجهیزات آزمایشگاهی


این شرکت قادر به ارائه تمامی تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه های آب، محیط زیست، صنعتی، کنترل کیفی و غیره می باشد. این تجهیزات دامنه وسیعی از دستگاه های ویژه آزمایشگاهی همانند: انواع کروماتوگراف، اتوتیتراتورها، اسپکتروفتومترهای عمومی، اسپکتروفتومترهای ویژه و ... و همچنین تجهیزات عمومی آزمایشگاه ها همانند انواع pHمترها، ترازو، آب مقطرگیر و غیره را شامل می‌شود.

همچنین در راستای بومی سازی محصولات آزمایشگاهی این شرکت اقدام به تولید محصولات زیر نموده است:

آنالایزر رومیزی هدایت الکتریکی


این دستگاه یک هدایت‌سنج دیجیتال با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش هدایت آب در محدوده صفر الی 19.9mS/cm برای TDS در محدوده 0.1mg/L الی 19.9g/L و مقاومت در محدوده صفر الی 100MΩ.cm در محلول‌های آبی می‌باشد که دقت اندازه‌گیری این پارامترها با توجه به محدوده اندازه‌گیری به صورت اتوماتیک تعیین می‌گردد. این دستگاه همچنین قابلیت اندازه‌گیری دما در بازه منفی 5 تا مثبت 105 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد و شوری در محدوده صفر الی 80ppt با دقت 0.1ppt را دارد.

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار

- اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- پاسخ سریع به تغییر پارامترها

- کاربری آسان با دقت و صحت بسیار بالا

- طراحی شده برای استفاده در محیط‌ها و شرایط مختلف

- همراه با پایه نگهدارنده سنسور

- دارای خروجی پرینتر

برای دانلود کاتالوگ دستگاه هدایت‌سنج دیجیتال مدل ECB-150 اینجا کلیک کنید.

آنالایزر رومیزی pH 


این دستگاه یک pH/ORP متر دیجیتال با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش pH در محدوده منفی 2 الی مثبت 16 با دقت 0.01 ، ORP در محدوده 1999mV± با دقت 1mV و دما در بازه منفی 5 تا مثبت 105 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد می‌باشد.

- کاربری سریع، ساده و قابل اعتماد

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار

- پاسخ سریع به تغییرات pH/ORP  

-  اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- همراه با پایه نگهدارنده سنسور

- دارای خروجی پرینتر

این دستگاه قابلیت اتصال انواع سنسور‌ها از برندهای معتبر دنیا با کانکتور استاندارد BNC را دارا می‌باشد. همچنین سنسور دمایی از نوع استاندارد NTC می‌باشد، که به مشتری در انتخاب سنسورهای مورد نظر خود آزادی عمل می‌دهد.

برای دانلود کاتالوگ دستگاهpH/ORP متر دیجیتال

اکسیژن سنج رومیزی


این دستگاه یک اکسیژن سنج دیجیتال با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش اکسیژن محلول در آب در محدوده صفر الی 50mg/L با دقت 0.1mg/L(ATC) و 0.01mg/L، فشار در محدوده 300 الی 1100hPa با دقت 1hPa و دما در بازه صفر الی 60 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد می‌باشد.

- کاربری سریع،ساده و قابل اعتماد

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار

- پاسخ سریع به تغییرات DO

-  اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- همراه با پایه نگهدارنده سنسور

- دارای خروجی پرینتر

این DO متر برای اندازه‌گیری اکسیژن‌ محلول‌های آبی (آب آشامیدنی، فاضلاب شهری و پساب صنعتی و...) در زمینه‌های تحقیقاتی، حفاظت از محیط زیست، صنایع (کنترل ‌کارخانه‌های صنعتی و خط تولید)، معادن و ... کاربرد دارد. 

برای دانلود کاتالوگ اکسیژن سنج دیجیتال مدل DOB-150 اینجا کلیک کنید.