خدمات

لیست خدمات

شرکت “مبین‌آب تجهیز راد” با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا در زمینه اجرای پروژه‌های ابزار دقیق، اتوماسیون و آزمایشگاهی، جهت ارائه خدمات جامع مهندسی و بازرگانی تجهیزات صنعتی فعالیت می‌نماید. کادر مدیریتی و فنی این شرکت با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و اجرایی در نظر دارد تا با اتکاء به تجربه طولانی خود در کار با تجهیزات و ادوات خارجی اقدام به بومی سازی روز افزون تولید این اقلام در داخل ایران نماید.

در این راستا زمینه فعالیت این شرکت را در چند دسته به شرح ذیل می‌توان دسته‌بندی نمود:

فروش و تامین تجهیزات

تامین و تولید تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی جهت تجهیز آزمایشگاه ها و اجرای پروژه‌های صنایع مختلف همانند محیط زیست، آب و فاضلاب و … از جمله زمینه های فعالیت این شرکت می‌باشد.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش مدون و منظم و همچنین تامین قطعات، معرف‌ها و استانداردهای لازم، کالیبراسیون ادوات ارائه شده و … به مدت حداقل ۱۰ سال پس از فروش از اهداف و توانمندی‌های این شرکت می‌باشد.

خدمات مشاوره

ارائه خدمات مشاوره در بهبود فرایندهای تولید و کنترل کیفیت، کمک به ارتقاء و بهبود روش‌های اندازه‌گیری و آنالیز آزمایشگاهی، ارائه مشاوره‌در انتخاب و خرید مناسب ترین تجهیزات اندازه‌گیری و سیستم‌های اتوماسیون و … از جمله خدماتی است که این شرکت مفتخر به ارائه آن به مشتریان خود می‌باشد.

آموزش

برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف فنی و علمی به عنوان یک تفکر منسجم مد نظر این شرکت بوده تا کمک شایانی به بهبود و ارتقاء دانش فنی مشتریان گرامی خویش نماید. این شرکت با داشتن فضایی آموزشی مناسب و بهره‌مندی از امکانات پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران قادر به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا می‌باشد.

خدمات فنی و تعمیرات

کادرفنی مجربی که در کمپانی‌های اروپایی سازنده تجهیزات ابزاردقیق و آنالایزر آموزش دیده‌اند ما را قادر به تعمیر و راه‌اندازی بیشتر تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه‌گیری، آنالایزرهای آنلاین، سیستم‌های ابزار دقیق و تجهیزات مرتبط از اکثر کمپانی‌های مطرح جهان می‌سازد.

اجرای پروژه های ابزار دقیق

اجرای پروژه‌های ابزار دقیق، اتوماسیون و آزمایشگاهی، همراه با ارائه خدمات جامع مهندسی و بازرگانی تجهیزات صنعتی با اتقاء به کادر مدیریتی و فنی این شرکت با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و اجرایی از مهمترین زمینه های فعالیتی این شرکت می باشد.

تولید آنالیزهای آنلاین

این شرکت با اتکاء به توانمندی‌های داخلی در گام نخست اقدام به ساخت آنالایزرهای پارامترهای فیزیکوشیمیایی (pH ، هدایت الکتریکی، اکسیژن محلول، کلر باقیمانده، دما و …) نموده است و درحال حاضر مشغول پیاده سازی پارامترهای پیچیده‌ای از قبیل بار آلی (COD, BOD, TOC)، نیترات، فسفات و … می‌باشد.

سیستم‌های تله‌متری

ساخت و توسعه مودم‌های صنعتی که با استفاده از انواع تکنیک‌های GPRS/GSM، رادیویی، APN، شبکه LAN و … قادر به ارسال نتایج بر روی وب، تلفن همراه و غیره می‌باشد. این تجهیزات قادر به دریافت داده ها به طرق مختلف از قبیل: مدباس RS485/RS232 ، آنالوگ جریانی/ ولتاژی، Ethernet، Canbus و… با پروتکل‌های استاندارد و یا خاص (امکان پیاده‌سازی پروتکل‌های مختلف وجود دارد) می‌باشد.

سکوبندی آزمایشگاهی

ارائه سکوهای آزمایشگاهی ایمن، زیبا و با دوام، فضای کاری مطلوب و مجهزی را برای کاربر به وجود آورده و سبب ایجاد محیطی آرام و امن می گردد و این امر بدون شک تاثیر به سزائی در رضایتمندی، ارائه خدمات با کمیت و کیفیت بهتر و همچنین دقت بیشتر در فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی کاربران خواهد داشت.