دستگاه MX-1


آنلایزر آنلاین pH و ORP و EC

دستگاهMX1  یکی از دستگاه‌های سنجش لحظه‌ای و پیوسته این شرکت می‌باشد که در عین کوچک و سبک بودن کلیه امکانات لازم برای یک کنترل کننده با ثبات و کاربری آسان دارا می‌باشد.

این دستگاه یک کنترل کننده بهینه برای مقاصد صنعتی است که انواع الکترود های  pH/ORP, EC و دما قابل اتصال به آن می باشد . این آنالایزر با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش یک یا دو پارامتر قابلیت‌هایی از قبیل خروجی عایق (4~20 mA) و ترمینال خروجی آلارم (2 Circuit change over)، قابلیت ارسال نتایج اندازه‌‌گیری pH/ORP, EC و دما را دارد.

نمایشگر

این دستگاه با صفحه نمایش گرافیکی مناسب جهت فضاهای صنعتی و همچنین دارای مبدل آنالوگ به دیجیتال دقت بالا است، که قادر است پارامترهای pH/ORP, EC و دما را با دقت و تکرار پذیری مناسب قرائت نماید.

ابعاد

ابعاد cm (ارتفاع) 9*(عرض) 5*(طول)10 و استفاده از قطعات الکترونیکی از مشهور‌ترین و معتبر‌ترین برندها‌ی دنیا، آن را به یک دستگاه کاملا صنعتی و سبک تبدیل نموده‌‌ است.

خروجی آنالوگ از نوع ایزوله

دستگاه دارای خروجی آنالوگ جریانی 20-4 میلی آمپر با ترمینال‌های ورودی و خروجی ایزوله می‌باشدکه قابلیت اتصال به هر دستگاه خارجی را فراهم می‌نماید. این خروجی بر پایه تکنولوژی ایزولاسیون الکترونیک نوری بوده و با کمترین نویز امکان ارسال نتایج به فواصل دور را فراهم می نماید.

منبع  تغذیه آزاد

تغذیه این نوع دستگاه بصورت DC با ولتاژهای 12 و 24 یا بصورت تناوبی با ولتاژ  100~240VAC و 50/60Hz می تواند باشد.

نشانگر دما

با افزودن انواع سنسورهای دمایی قادر به اندازه‌گیری دمای نمونه و یا حتی محیط خواهید بود.

انجام کالیبراسیون بیش از یک نقطه

انجام کالیبراسیون چند نقطه‌ای به شما این امکان را می‌دهد که به نتایج صحیح‌تری در محدوده وسیع‌تر اندازه‌گیری برسید.

خروجی رله

آلارم‌های موجود در سیستم یا خروج مقادیر از حدود بالا و پایین تعریف شده، در صفحه نمایش را بصورت خروجی اتصال ولتاژ آزاد اعلام می دارد تا در سیستم‌های کنترلی یا اتوماسیون مورد استفاده قرار گیرد.

قابلیت جبران سازی اتوماتیک و دستی دما

با توجه به وابستگی مقدار pH به دما، جبران درجه حرارت بسیار دقیق در محدوده دمایی گسترده‌تری نسبت به روش آنالوگ امکان‌پذیراست.

کاربردها

این نوع ترانسمیتر بسیار کوچک و سبک بوده و برای گستره‌ی وسیعی از نیازها از فرایندهای تولید آب شرب و آب های صنعتی تا صنعت تصفیه فاضلاب کاربرد دارد.

جهت دانلود کاتالوگ دستگاه MX-1 کلیک کنید